ZRUŠENO          Rozjíždíme chovatelský kroužek

03.08.2023

KROUŽEK 2023 ZRUŠEN

Pro děti ve věku od 8 do 18 let pořádáme od září chovatelský kroužek!

Kroužek bude probíhat vždy 1x týdně v naší klubovně v Držovicích - Na Romži, u areálu TJ Sokol. Den a čas brzy upřesníme.
Kroužek povedou zkušení chovatelé registrovaní v ČSCH, kteří budou s dětmi sdílet své vědomosti a zkušenosti. Děti se mohou těšit také na živá zvířata a práci s nimi, hry, zábavu, výlety a exkurze.
Díky obětavé práci našich chovatelů ladíme program kroužku a domlouváme odborníky na přednášky a praktické ukázky. Chceme, aby si děti z kroužku odnesly osvojený respekt k přírodě a zvířatům, aby chápaly důležitost správné a pravidelné péče o zvířata, rozeznaly základní nemoci a zvládly včasnou první pomoc. Budeme klást důraz na čistokrevný chov zdravých zvířat, vysvětlíme si, co to vlastně ČSCH je, a děti se budou moci podílet i na naší květnové výstavě. A především chceme, aby je kroužek zkrátka bavil.
Více informací budeme přidávat do nově vytvořené sekce, kterou najdete při rozkliknutí karty Více na horní lište, nebo při kliknutí zde: Chovatelský kroužek

© 2024 ZO ČSCH DržoviceVšechna práva vyhrazena.